Yeme - İçme

Teras Restaurant

Teras Restaurant’ta her sabah muhteşem Marmara Deniz’i manzarası eşliğinde birçok lezzetin yer aldığı zengin kahvaltı ile güne mükemmel bir başlangıç yapacaksınız. (Hafta içi 07:00 ile 10:00 arası , hafta sonları ise 07:00 – 11:00 arasında hizmet vermektedir.)

150 kişi kapasitesi ile gün içinde öğle ve akşam yemeklerinde zengin set menü alternetifleri yanı sıra , yerel ve dünya mutfağından oluşan a la carte mönümüzden de seçim yapabilirsiniz.

Çatı Bar

Otelimizin 6. katında bulunan Çatı Bar tüm günün yorgunluğunu yerli ve yabancı içecekler eşliğinde atmak isteyen misafirlerimizi açık – kapalı alan alternatifleri ve muhteşem manzarası ile büyülemektedir.

Lobby Bar

Otelimizde bulunan ve yine sadece siz değerli konukların rahatını sağlamak üzere hazırlanmış sakin Lobby Bar ve bahçemizde kahve veya çayınızı yudumlarken, sevdiklerinizle samimi sohbetler edebilir, şık ve rahat oturma gruplarımızda kendinizi evinizin rahatlığında hissedebilirsiniz. Hafif bir müzik eşliğinde bir yandan güneşin, İstanbul’un ve yemyeşil bahçenin tadına varırken, lezzetli menülerimizden ve içeceklerimizden tadabilirsiniz.